TEB Projeleri

Türk Ekonomi Bankası ile 10 yıl aktif projelerden sorumlu, toplamda 63'e ulaşan ödüllü işler.

UIUX Design-Proje bazlı? Bir süre?

-10 yıl…


-Pardon?

“TEB’den BNP Paribas TEB’e değin kurumsal website, mikrositeler, Şube siteleri, Duyuru, yaratıcı bannerlar ve mailingler ile süregeçen dolu dolu bir 10 yıl!”

2007 yılından 2017’ye kadar geçen süre dahilinde markanın %80 üzerinde ihtiyaçlarından sorumlu olan osmanakbay bugüne değin teb.com.tr, Internet şube ve hizmet micrositeleri dahil toplamda 63 ödül’e imza atmıştır. osmanakbay sektörde az rastlanacak bir durum içinde harika bir kariyer ivmesine sahiptir. İçinde bulunduğu anlayış gereği yeteneklerini açığa çıkaran ve yeni alanlara teşfik edilen bir kariyerde çok fazla projeye dahil edilen bir sürecin parçası olmuştur. Bu nedenlede ajansların dikkatlerini sunduğu başarılı işlerle üzerine çekmektedir. Bankacılık ve marka toplamında yılda ortalama 7 ödül’e ortak olmuş yada bireysel katkılarıyla imza atmıştır.

Webawards, Altın Örümcek, Felis, W3, IAC, IMA, Communicator Awards, Global Finance, Stevie International, Kristal Elma, Innovation Awards gibi geniş bir organizasyon grubundan ödüle layık gösterilen işleri, TEB adına hayata geçirmede katkı sağlamıştır.

Behance