Tek bir zihin ile
Çoklu kapasite

Tanıma fırsatı olanlar'ın ve bunu deneyimleyenlerin bazı söylemleri canlı tutması çok doğal. Sizin için de bu söylem aynı olabilir mi?

Dijital Sektörün 4’te biri osmanakbay’ı ya direkt bilir veya da halen dahi yaratıcı işlerinden etkilenerek farkında olmadan tanışır.

 

Müşterilerim (2017-2019):

osmanakbay’ı tanıdıkça neden Amerika ve Türkiye’nin lider markaları onu ajanslarla birlikte şahıs olarak (Ajans Hizmeti Sorumluluğunda) çağırdığı konkurlarda ön yargısız kabul gördüklerini, inanılmaz olsada bugün halen onun ile çalışma keyfine vardığına tanık olabilirsin:

 

 

Neden Tercih Ediliyorum?

 

Bazı nedenler, bizi birbirimize bağlar

Eksiksiz bir Ajans Servisi
Çok yönlü kişiliği, Potansiyel’i ortaya koyabilmesi ile büyük sorulara etkili çözümler getirip, ekibi ile hedefleri büyük tutması.
Dürüst ve İlerici Vizyon
Müşterilerini takımın parçası görür. Ortaya koyduğu hedefler doğrultusunda kaliteden ödün vermeden Atatürk’ün bizi yükseltecek değerlerini hatırlar. Cesaret ve Harekete geçme!
Potansiyel'e Bağlı Yüksek Katkı
osmanakbay ile çalışan Ajans ve Markalar kariyeri boyunca hep kazandı. Bunun formülü ile halen çevresine olan katkısı artarak genişliyor. Potansiyelini bildiği her alanda başarı gösteriyor.