osmanakbay.

Dijital kökenli geleneksel bir reklamcı, sanatı reklama dönüştüren bir yetenek...

 

 

Dijital reklam sektörünce bilinen ve tanınan osmanakbay, bağlı olduğu C Section’ın kuruluşundan yükseliş dönemi sayılan yeni C Section’ın ileri dönemlerine kadar hayatınıza dokunan çok fazla projeyi hayata geçirmiş, bu süreç içerisinde toplamda 91 ödüle ortak olmuş yada bizzat geliştirdiği projeler ile imza atmıştır.

100+ üzeri farklı alanlardaki projelerini görebilirsin | Behance

 

 

Başlangıç:

Dijital bakış açısını öğrenciyken kendi keşfeden, aldığı geleneksel eğitimi dijitalle birleştirerek başlayan bir süreçte Tasarım, Animasyon, 3D ortamları kendi çabalarıyla kavramaya başladı. 2006 yılında MagiClick ile dikkatleri çekerek o dönem yükselişte olan websitesi ile giriş yaptı. Bir yıl içinde C-Section bünyesine katılarak C-Section’ın kuruluşunda bulunan çekirdek ekibin önemli kişilerinden oldu. Süreç içinde ajansın problem çözen ve ajansın ilerlemesinde büyük başarıların kaynağı olarak büyük katkılarda önemli rollere sahip oldu. Dijital reklamcılığını geliştirerek çok farklı projelere kendi deneyimselliğini paylaştı. Çalıştığı projeler bireysel ağırlıklı ve ekip projeleri olarak ayrılır. Bu iki durumda da çalıştığı süre boyunca Kristal Elma, Mixx Awards, Felis, Digitalage, Altın Örümcek gibi ödüller ile sayısız ödüle layık gösterilen projelere imza attı yada parçası oldu. 

 

Inborn Progressive Portföy (2017-Halen):

osmanakbay dokunuşu ile müşterilerini ajanslar ile girdiği konkurlarda kazanmış ve uluslararası, yerel lider markaların güveni sayesinde muazzam ölçüde başarılı geri dönüşlere imza atmıştır. Reklamcı kimliğiyle geliştirdiği kampanya ve projeleriyle markaların bilinilirliğini arttırarak, satış hacimlerine gözle görülür katkı sağlamış ve pazar paylarındaki büyümelerinde etkin rol oynamıştır (müşteri verisine dayanır):

 

 

 

Kariyer Müşterileri Portföy (2002-2017):
MagiClick-CSection-Freelance

TEB BNP Baribas (10yıl), HSBC, Granti Bankası, Yapıkredi, DenizBank, Doğuş Grubu, Koç, Hopi, Boyner, Burn, Coca Cola, Sprite, Fusetea, Fanta, Vodafone, Digiturk, Mercedes Benz, Lancia, Fiat, Ford, Otokar, Koray, Arçelik, Beko, Hillside Groups, İstanbul Doors, Ülker, Pozitif live, Efes Pilsen, İstanbul Modern, Magnum, Pedigree, Whiskas, İkea, Koton, Converse, Cheetos, Unicert Sertification, Hiref, Milliyet, Pegasus, GlaxoSmithKline, Dove, Koray, Yaşar, Gulf …

 

 

 

 

 

Neden Tercih Ediliyorum?

 

 

 

Bazı nedenler, bizi birbirimize bağlar

 

Eksiksiz bir Ajans Servisi
Çok yönlü kişiliği, Potansiyel’i ortaya koyabilmesi ile büyük sorulara etkili çözümler getirip, ekibi ile hedefleri büyük tutması.
Dürüst ve İlerici Vizyon
Müşterilerini takımın parçası görür. Ortaya koyduğu hedefler doğrultusunda kaliteden ödün vermeden Atatürk’ün bizi yükseltecek değerlerini hatırlar. Cesaret ve Harekete geçme!
Potansiyel'e Bağlı Yüksek Katkı
osmanakbay ile çalışan Ajans ve Markalar kariyeri boyunca hep kazandı. Bunun formülü ile halen çevresine olan katkısı artarak genişliyor. Potansiyelini bildiği her alanda başarı gösteriyor.