Çoklu-Yetenek Disiplinleri

Sektör tabiriyle Altın Bilezik, osmanakbay da bu çok fazladır.

01 / 06

Creative Idea : Yaratıcı Fikir

En iyi fikirleri hertürlü mecrada kullanmak isteyenler; ister gelecek vaad eden Youtube’da, eski alışkanlığımız olan Tv de ve yada hala parlayamayan cevher web üzerinde mutlaka müşterilere uygun bir fikir, altıçizili orijinal bir yaratıcı fikir şu anda zihinde oluşmayı bekliyor.

Yaratıcılığa Katılmayı seç ve Çalıştır

 


02 / 06

UI Design : Kullanıcı Arayüz Tasarım

 

Konuşmak sıradan bir eylemdir, taki bunu etkili hale getirebilirseniz bir UI’nin ne kadar sizi ileri taşıyacağını da keşfedebilirsiniz? Default ayarlar yerine Creative mode arıyanlara göre konuyu daha farklı ele alır. Sıradanın ötesine geçen şey aslında konuyu nasıl ele aldığınızdır. Sizin için bunu yapar.

Tasarıma Tanık olman için çalıştır

03 / 06

UX Design : Kullanıcı Deneyimi Geliştirme

 

Kullanıcı deneyimi oluşturmada etkili deneyimler sunar, bireyin davranışını yönetebilecek altyapıyı kafesler. Bilginin içeriksel tasarımını oluşturan bütünsel fikrin uyumlu konsept ile yaratılmasını canlandırır. İlgi çekici bir sunum ile bu kafesler göz alıcı görsellik ile buluşmasını sağlar.

Deneyimi içselleştirmek için çalıştır

 

04 / 06

Designer : Grafikçi

 

Etkili konuşan grafikler ile örünmüş kompozisyonları etkin bir dil ile dizayn eder. İletişim bağını kişisel algıyı yönlendirmek suretiyle bağlar. Aidiyeti ateşler. İletişim dilini en etkin kullanma yolunu seçer.

Objelerin dili olmak için çalıştır

 

05 / 06

Photo Manipulator, Illistrator, Matt Painter

 

Bir resimci resim yapabilir. Bu nedenle de bir kaç farklı disipline sahiptir. Bu özellik ile harika kompozisyonları hayata katmak parıldayan bir fikir. Projelerin bağlı yada özerk durumlarında imkansız imkan ile kavuşur.

Resmin dışavurumuna inanmak için çalıştır

 

06 / 06

Concepting

 

Dünyalar bizim algımızı şekillendirir. En uygun fikre en doğru çevresel dizaynı uygular. Etkili bir dil, farklılaşan bir kurgu için oluşturulan yaratıcı atmosfer, hayalgücümüzü şekillendirir.

Bir Dünyayı paylaşmak için çalıştır